Mikrojehličkování. Pro omlazení a vyživení pleti.

Mikrojehličkování označujeme dermatologickou proceduru, která spadá do kategorie tzv. mezoterapií – tj. velice účinných anti-agingových zákroků, při kterých se hydratační, výživné a regenerační roztoky aplikují prostřednictvím vpichů přímo do střední vrstvy pokožky (mezoderm).

Mikrojehličkování je miniinvazivní metoda, která přirozeně stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, pomáhá vypínat pokožku a podílí se na likvidaci povrchových vrásek nebo jizviček po akné.

Princip mikrojehličkování

Účinek je tedy dvojí. Je jednak mechanický, kdy hojení drobných ranek spustí hojící proces, jehož součástí je produkce kolagenu a tvorba nových buněk a jednak chemický, kdy použité látky pleť obohacují vitamíny, výrazně ji hydratují a mají také antioxidační účinky.

Používáme to nejlepší - sérum Dermaheal

Účinné a efektivní ošetření proti stárnutí (Anti-Aging) zaměřené na redukci vrásek, jemných vrásek a úplné omlazení pokožky zvýšením regenerace nových kožních buněk. Zároveň pleť rozjasní a obsahuje účinné látky k odstranění zbarvení pokožky.

Dermaheal SR obsahuje účinné látky, které pomáhají podporovat tvorbu nových kožních buněk a obnovovat pokožku. Dále pro zvýšení a posílení pružnosti pokožky stimulací syntézy kolagenu a elastinu.

Účinky

  • Redukuje jemné linky a vrásky
  • Podpůrná léčba epidermální pigmentace vyvolané sluncem
  • Bojuje proti stárnutí pokožky
  • Zlepšuje pružnost pokožky
  • Podporuje tvorbu nových kožních buněk
  • Snižuje hyperpigmentaci snížením syntézy melaninu
  • Udržujte optimální rovnováhu vlhkosti

Informace k proceduře:

Procedura nevyžaduje lokální anestezii. Po aplikaci bude pokožka viditelně omlazená, maximálně hydratovaná a regenerovaná. Může se stát, že pokožka může být mírně načervenalá a citlivá.

Mikrojehličkování může být opakováno bez omezení každé 4 týdny. Většinou stačí cyklus 3 sezení s intervalem jednoho měsíce. Interval 3 až 4 týdnů umožňuje maximální usazení nového kolagenu a dostatečné vyhodnocení výsledků každého sezení.

Nicméně tvorba kolagenu může pokračovat až po dobu 12 měsíců.

Po ošetření

Po mikrojehličkování vypadá pokožka jako po slunění. Tento efekt vymizí v průběhu 24 - 48 hodin. Po tuto dobu doporučujeme na pleť aplikovat pouze hydratačně – regenerační sérum.

REZERVACE TERMÍNU